Koncepce
naší hokejové školy

Celoroční spolupráce

Pro hráče a rodiče
Pro trenéry
Pro kluby

Klubové prostředí vs. Individuální program

V České republice je cca 153 mládežnických klubů, do kterých přivedli rodiče své děti. Napříč republikou se liší koncepce a možnosti klubu ohledně výchovy. Kvalita koncepce závisí na kvalitě zázemí, trenérech a především lidském přístupu k dětem. V případech nedostatečné péče nebo potřeby zlepšování dovedností u svých potomků volí rodiče soukromé hodiny či hokejové kempy.

V současné době nabídka mimoklubových aktivit nabírá masivní trend s rozdílnou kvalitou tréninku a koncepcí. Pro rodiče se z toho stává kempová turistika, kdy děti pendlují mezi klubovými tréninky a soukromými hodinami. Tím se vytváří prostředí pro nekoncepční řešení. Nedochází k rovnoměrnému plánování, které zohlední klubové aktivity, školu, životosprávu, osobní život a další aktivity. V dlouhodobém horizontu se tím mládež vystavuje riziku přetrénování a syndromu vyhoření. Individuální příprava je velice prospěšná, tak jako doučování školních předmětů, jež děti potřebují zdokonalit. Důraz by měl být kladen na kvalitu tréninku a zpětnou vazbu. Spolupracujeme s nejlepšími dovednostními trenéry, specializovanými centry a tím dáváme možnost dlouhodobé spolupráci jak rodinám, hráčům, trenérům a klubům.

Komplexní servis pro hráče

  • Hokejové dovednosti
  • Životní styl
  • Sportovní psychologie
  • Fyzioterapie
  • Sportovní medicína
  • Regenerace a rehabilitace
  • Výživa ve sportu
  • On-line aplikace

Nepromarněte už ani minutu, chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás a ozveme se Vám telefonicky, nebo sjednáme schůzku.

Czech Wolves Hockey Development School je škola, která metodicky spolupracuje s hráči, rodiči, trenéry, skupinami a kluby po dobu celého roku, na základě komplexní vstupní dispoziční diagnostiky. Hektický životní styl moderní doby se negativně přenáší i na sportovní výchovu dětí. Vytrácí se přirozený pohyb a tato tendence se negativně odráží také v kolektivním sportu. Každé sportující dítě v určitém věku.

Kam pokračovat dál?