Reference

 • Pavel Francouz

  Pavel Francouz

   

 • Jan Kovář

  Jan Kovář

   

 • Richard Gruber

  Richard Gruber

   

  The work with Ondrej Smrz is a great posibilty to improve my skatig technique, stickhandling
  and shooting abilities.
  In individual lessons with Ondrej I corrected many small failures in my skating. Often it isn´t possible for the coaches to correct that in team training with 20 or more players.

  So Ondrej helps me to reach my targets and to get a better player.

  Thank you!

  Richard Gruber, 25.7.2004,EC Red Bull Salzburg Academy

 • Ivan Polák

  Ivan Polák

   

  S pánom Sržom sme začli spolupracovať v lete 2018, nakoľko sme hladali odborníka, ktorý by zlepšil techniku a rýchlosť korčulovania nášho 10-ročného syna. Dohodli sme sa na intenzívnom dvojmesačnom trénovaní, týždenne 10 hodín, čo sa už veľmi skoro ukázalo jako spávne rozhodnutie. Prácu pana Smrža možeme len doporučiť. Je to vynikajúci tréner. Jeho tréningy boli vždy profesionálne pripravené, syn si ich velmi chválil a těšil sa na každý jeden tréning. Pán trenér vie velmi dobře vysvetlovať jako urobiť každý jeden pohyb všetkých častí tela. Dokáže správne vyvážiť tréning - kominuje technické cvičenia so silovými, herné situácie aj streľbu. Na tréningu bol dril , ale aj zábava, súťaživosť a radosť z hokeja. Po tréningu syn odchádzal do šatne úplne vyšťavený, ale s úsmevom na tvári.
  Po dvou mesiacoch intenzívnych tréningov pod vedením pána Smrža dosiahol syn významné zlepšenie v rýchlosti aj v technike korčulovania. V spolupráci určite budeme ďalej pokračovať, nakoľko lepší odborník v Čechách a na Slovensku nie je.

 • Dominik Hůla

  Dominik Hůla

   

  S panem Smržem mám čerstvě výbornou zkušenost. Dlouho jsem hledal kvalitního trenéra na techniku bruslení a pan Smrž byl skvělá volba. Doporučení jsem na něj dostal od svého kamaráda, který je nyní členem české reprezentace do 18 – ti let.
  Bruslení je v dnešním moderním hokeji nejdůležitější aspekt hry a jakmile chce hráč proniknout do špičkové juniorské soutěže, musí mít kvalitní techniku bruslení a správný skluz po ledě.
  Ondra Smrž mi velice smysluplně a profesionálně vysvětlil, jak a pod jakým úhlem je potřeba se odrážet a také, jak sladit techniku pohybu horní a dolní části těla při správné technice bruslení, což dělá problém i vrcholovým hráčům a poté mi vše názorně ukázal.
  Zprvu se mi zdálo, že tréninky jsou finančně náročné, ale po absolvování prvních tréninků jsem usoudil, že to rozhodně stojí za to! Domluva s Ondrou je naprosto příjemná a bez problému.

  Dominik Hůla , Växjö Lakers J18 Elit (SWE)

 • Benjamin Dorner

  Benjamin Dorner

   

  Working with Ondrej Smrz on my individual skating-, shooting-, and stickhandling skills helps me a lot for my individual player development. In the offseason in do much individual training camp in the academy. So i am always 100% ready to go and my best in all situations on and of the ice.

  Benjamin Dorner
  Defender – shoot right
  19.5.2000
  Club: Okanagan Hockey Academy Europe – U16 Freshmen
  Winner Austrian Championship U10 2010, U11 2011, U14 2014