Reference

 • Rodina Mladá Boleslav

  Rodina Mladá Boleslav

   

  Spokojenost po všech stránkách.
  Osobní přístup, koncepce. Vynikající tréninky na ledě co dávají smysl.
  Doporučujeme….

 • Manželé z Berouna

  Manželé z Berouna

   

  Náš syn prošel od mládeže dvěma kluby v Praze. Od jeho 7, let jsme navštěvovali běžné kempy v okolí Prahy. V dorostu extraligy, jsme poprvé cítili potřebu se posunout dál. Do té doby, nám nikdo neřekl jak syn na tom je, nebo co potřebuje. Po prvotní zkušenosti s panem Zunou, jsme narazili na realitu.
  Slyšeli jsme věci, které nám nebyli zrovna dvakrát příjemné. Do té doby, nikdo neřešil podrobnosti a srovnání se zahraniční konkurencí. Co dnes oceňujeme je koncepce a komplexní příprava. Kvalitní tréninky bruslení, fyzio, OFF ICE. Vše to do sebe zapadá a náš syn se posunul vpřed mezi seniory.

 • Petra a Dominik z Ostravy

  Petra a Dominik z Ostravy

   

  Po 4 letech spolupráce spokojenost. Osobní přístup, kvalitní práce na ledě a zpětná vazba. Ceníme si pomoci k doporučení klubu ve Švédsku.

 • Ing. Jana Moškořová

  Ing. Jana Moškořová

   

  Pana trenéra Smrže považuji za jednoho z nejlepších bruslařů a trenérů bruslařských dovedností, se kterými jsem se setkala.
  Jeho přístup k tréninkům je velice profesionální a efektivní. Vážím si ho nejen jako profesionálního trenéra, ale také jako člověka.

  Jan Moškoř, 10.1.2003, HC Vítkovice Steel

 • Adam a Monika Chrudim

  Adam a Monika Chrudim

   

  Bylo pro nás vystřízlivění, když u syna v 17 ti letech, jsme zjistili, že už je skoro pozdě. Od základny do dorostu, se s námi nikdo nebavil o stavu našeho syna. Hrál v prvních dvou lajnách a my měli pocit, že vše jde správným směrem. Ceníme si upřímnosti a přístupu pana Zuny včetně trenérů. Nechcete slyšet věci narovinu. Začali jsme prakticky od základů a nastavení komplexního programu. Zjistili jsme, že to není jen o tréninku na ledě, ale především o návaznosti všeho okolo. Doporučujeme všem, kdo nechce čekat, že to nějak dopadne. Kvalita tréninků na nejvyšší úrovni..

 • Zbyněk Toman

  Zbyněk Toman

   

  S Ondrou Smržem spolupracuje můj syn Matěj již několik roků. Zejména v oblasti tréninku bruslení jsme maximálně spokojeni. Také nám vyhovuje flexibilita Ondry, kdy je schopen vyjít vstříc našim požadavkům, které se týkají náplně tréninků, počtu hráčů, atd....
  V poslední době nám bohužel časová náročnost tréninků a zápasů v dorostu v Českých Budějovicích
  nedovoluje se více zúčastňovat přípravy u Ondry.

  Zbyněk Toman

  hráč: Matěj Toman, útočník, HC Motor České Budějovice

 • Kubíček

  Kubíček

   

  Již dlouhodobě spolupracuji s p. O.Smržem. I když v poslední době méně a nepravidelně z důvodu klubové vytíženosti mého syna Šimona Kubíčka. I tak trénink s Ondřejem Smržem je na vysoké profesionální úrovni, vždy nás třeba pouze individuální hodina posune trochu dále, odstraníme společně nedostatky a víme, kde je třeba přidat!
  Nesmím zapomenout také na osobní přístup ke klukům, který je profesionální, tvrdý ale zároveň i kamarádský, což vždy a všude není součástí.

  M.Kubíček
  ( HC Vajgar J.Hradec)

 • Wayne Lee

  Wayne Lee

   

  To Whom It May Concern:

  This letter will confirm that Onrej Smrz was the Bantam Head Coach for my son Nathan Lee for Spring hockey from March to June, 2010.
  Coach Ondrej's skill was very evident by his selection and interaction with the players he chose to coach. His structured team practices were good and the team performance and execution was very satisfying.
  Coach Ondrej's original team was selected to play at one level but because of his excellent guidance was able t compete at a higher age group level with an above average result.
  I have no problem in recommending Ondrej Smrz to any hockey organization.

  Yours truly,

  Wayne Lee
  Hockey Father

 • Claudia Chipman

  Claudia Chipman

   

  This is a latter of reference for Ondrej Smrz who was the head coach of the 97 Ravens Black team that played in the spring 2010 Ultimate Hockey League in Coquitlam , B.C. My son was a defenseman on the team who benefitted greatly from Ondrej´s coaching.
  Ondrej focused his attention on developing the player's individual skils while also stressing the
  importance of working as a team. Having played hockey at a high level, h was able to demonstrate proper technique for skating, stick handling, speed and agility. Practices were always well prepared and challenging which translated to the boys doing well on the ice even though they were playing teams that were a year older.
  My son thoroughly enjoyed Ondrej as a coach and a person. He cared for the boys and wanted them to succeed. As well as offering them excellent instruction he underlined the importance of fitness and commitment which proved to be a key ingredient in their success on the ice.
  Our whole family was sad to hear that Ondrej would not be staying in Canada. He has the ability to inspire young players and a dedication that we have greatly appreciated. We wish him all the best in the future and hope he will continue his coaching career.

  Simcerely,

  Claudia Chipman